سوالی دارید؟
فالو کنید:
Home / شرایط مرجوعی و بازگشت کالا

شرایط مرجوعی و بازگشت کالا

مای ویت ایران بازگرداندن کالا را با توجه به شرایط زیر تا ۳ روز از زمان رسیدن کالا به دست مشتری تضمین میکند.

1- آسیب دیدگی که در حمل و نقل ایجاد شده باشد.

* آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واتساپ خدمات پس از فروش ۰۹۱۳۰۰۱۵۳۴۴ اطلاع داده شود.

* با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و مای ویت ایران تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

2- مشخصات یا ظاهر کالای خریداری شده با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد

عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات درج شده در وب سایت مای ویت ایران است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

3 – کالای خریداری شده، آسیب دیدگی یا ایراد ظاهری داشته باشد.

* آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش مای ویت ایران از طریق تلفن، پیامک یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

 4- مشتری از خرید خود منصرف شود

* اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات 09130015344 اطلاع داده شود.

* اگر مشتری در هنگام تحویل کالا از سفارش خود منصرف شود (بسته بدون اینکه باز شود تحویل گرفته نشود) با کسر هزینه ارسال مبلغ فاکتور به مشتری بازگردانده میشود.

* اگر پس از دریافت کالا مشتری از خرید خود منصرف شود، با توجه به قوانین و مقررات وزارت محترم بهداشت امکان بازگرداندن کالا وجود ندارد.

* استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی بازگردانده شود. از دور ریختن کارتن و جعبه اصلی کالا جداً خودداری شود.

* برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

* این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود.

استفاده نادرست شامل مواردی مانند کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی غیر و متفاوت با توصیه سازنده کالا را شامل می‌باشد.

* صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به خدمات پس از فروش مای ویت ایران ارسال شود.

* در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به مای ویت ایران بازگردانده شود.

با توجه به این نکته که تمامی کالاهای عرضه شده در فروشگاه مای ویت ایران دارای تاییدیه سازمان های بهداشت هستند و توسط آن مرجع به طور کامل آزمایش و بررسی شده و استفاده آنها تایید شده است، موارد زیر قابل ذکر است:

* اطلاعات هر محصول آرایشی بهداشتی در وب‌سایت ، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد آرایشی بهداشتی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب­‌سایت مای ویت ایران درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و مای ویت ایران مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین مای ویت ایران مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

* درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه مای ویت ایران در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.

* در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی توسط شرکت تامین یا تولیدکننده، صرفاً هزینه کالا مطابق فاکتور (حداکثر تا یک ماه از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.

* مای ویت ایران نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات آرایشی و بهداشتی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.

Cart Summary
Subtotal: ریال۰
Your Cart is currently empty.